Wybrane Realizacje

Z dumą przedstawiamy nasze ukończone projekty. Niektóre były realizowane wraz z usługa projektową, w innych przypadkach samo wykonawstwo według zaleceń i oczekiwań klienta, lub według jego projektu. Łączy je jedno. Wszystkie były wykonane z pełnym zaangażowaniem i dbałością o jakość.

Finalna satysfakcja klienta to miód na nasze serca... Albo jeszcze lepiej: Zimne piwo do kufla w letni, sobotni, upalny wieczór. :)

Loading...

Kompleksowe wykończenie mieszkania - Ul. Głowackiego

Inwestycja wymagająca dużo dokładności i uwagi. Ponad 100mb sztukaterii ozdobnej, ukryte drzwi, podłoga oraz płytki w kuchni układane w jodełkę, wymagały od ekipy pełnego zaangażowania. Opłacało się. W efekcie klient otrzymał przepiękne wnętrze a my mnóstwo satysfakcji.

Remont lokalu na potrzeby Pubu Weźże Krafta

Nie samymi mieszkaniami człowiek żyje... Czasem trzeba się rozerwać... i napić 🍺. Jeśli również lubicie piwo kraftowe, to polecamy Weźże Krafta na Dajwór 14 w Krk. Przy okazji możecie na żywo obejrzeć naszą prace.

Wykończenie mieszkania 72m2 - EkoPark ul. Fabryczna, Kraków

Nowe mieszkanie dla aktywnej pary. Sporo wyburzeń i przeróbek funkcjonalnych. Użyte materiały wysokiej jakości. W efekcie otrzymano stylowe mieszkanie z gabinetem do pracy, sypialnią i obszernym schowkiem - pralnią.  Do tego piękny widok salonu z 10 piętra. Niestety widok nie jest już naszą zasługą.

Wykończenie mieszkania - Głowackiego 12. Pod wynajem

Mieszkanie inwestycyjne pod wynajem. Prosta, ale funkcjonalna koncepcja. Materiały średniej półki w dobrym stosunku ceny do jakości. Krótki czas realizacji i zadowoleni najemcy już mieszkają.

Wykończenie mieszkania 51m2. Ul. Starego Dębu, Kraków

Proste i praktyczne mieszkanie. Bez udziwnień i przesadnych kombinacji.  Projekt własny klienta. Piękny salon z aneksem kuchennym, wykończony w płytkach pozwoli łatwo utrzyamać czystość. Do tego sypialnia, gabinet oraz dodatkowy pokój. Nowoczesne oświetlenie dopełnia całość i tworzy fajny klimat.

Remont mieszkania 47m2 w wiekiej płycie. os. Strusia, Kraków.

Mieszkanie remontowane pod inwestycje. Na 47m2 wydzieliliśmy 4 oddzielne pokoje rozsądnych rozmiarów. Aneks kuchenny z częścią jadalną, oraz łazienkę z WC. Chętni na wynajem studenci, znaleźli się bardzo szybko.

Remont mieszkania 48m2. Ul. Zamoyskiego, Kraków

Remont mieszkania na wynajem. Kompromis funkcjonalności, trwałości a zarazem kosztów. Efekt? Ciekawe i ergonomiczne lokum. Materiały wykończeniowe dobrej jakości i w rozsądnej cenie. Najemca znaleziony "od kopa"

Remont łazienki 7m2. Węgrzce kolo Krakowa

Akcja ratunkowa w Węgrzcach...
Klientka (wtedy jeszcze nie nasza) bierze ekipę. Z polecenia! Ekipa robi remont przez kilka miesięcy. Przy okazji chłopaki okupują mieszkanie. Imprezy nie mają końca. Wódeczka, piweczka, a sąsiedzi donoszą, że nocami nawet "damy" do towarzystwa.
Ekipa dostaje bana. Niestety chłopaki znikają z zapłatą i zostawiają ruinę w łazience. Płytki odpadają ze ścian. Itp.
Pocztą pantoflową klientka trafia do nas. Dwa tygodnie pracy i gotowe. Efekt końcowy poniżej.